logo2x

 

front_banner
Adressen coördinatoren en contactpersonen

De Nieuwe Kerk
Kerkplein 1, 4301 EE, Zierikzee
tel. 0111 42 05 17

Coördinatoren verhuur
Simon Romijn, tel 0111 413775
en
Daan Schiettekatte, tel. 0111 41 38 13
gebruik@nieuwekerkzierikzee.nl

Coördinator vrijwilligers
Rieke Ton, tel. 0111 41 25 27
vrijwilligers@nieuwekerkzierikzee.nl

Coördinator Zaal inrichten / Opbouw
Cees Duinhouwer, tel: 0111 41 52 44
c.duinhouwer2@kpnplanet.nl

Coördinator catering
Jopie Riezebos, tel. 0111 41 41 97
d.riezebos1@kpnplanet.nl
en
Klazina Uil, tel. 0111 41 45 62
klazinauil@hotmail.nl

Coördinator huishoudelijke dienst
Jeltje Lanting, tel. 06 21 66 04 91
jeltje_lanting@hotmail.com

Coördinator licht en geluid
Gerard van Wagtendonk, tel. 0111 41 51 09
wagtendonk@zeelandnet.nl

Beheer orgel / sleutelbeheerder
Gerard Bin, tel. 0111 41 77 76
binger@hetnet.nl

Technisch beheer gebouw
Marius Viergever, tel. 0111 41 60 28
marinel@zeelandnet.nl

Orgel / Organist
Rinus Verhage, tel. 0187 48 47 04
verhagerinus@gmail.com

Stichting Nieuwe kerk Zierikzee

Piet de Rijke, voorzitter
Zandweg 24, 4301 TA Zierikzee
pderijke@tiscali.nl

Ep Plette, secretaris
Gruttostraat 5, 4302 WD Zierikzee
eplette@zeelandnet.nl

Giljam Bil, penningmeester
Poortkade 152, 4302 VA Zierikzee
giljambil@zeelandnet.nl

Maris Goudzwaard, algemeen adjunct
Mauritslaan 2, 4301 NT Zierikzee
mgoudzw@zeelandnet.nl

Simon Romijn
Rollandthof 5, 4301 KH, Zierikzee
sjromijn@gmail.com

Vrijwilliger worden

Vindt u het leuk om als vrijwilliger mee te helpen tijdens activiteiten die in de Nieuwe Kerk plaatsvinden? U kunt ons helpen als gastvrouw / heer, bij de schoonmaak of als hulp bij schenken van koffie en thee.
Vrijwilliger worden? Meldt u dan aan met ons contactformulier.

Verder vindt u links op deze pagina een uitgebreide adressenlijst van vrijwilligers met een specifieke functie. Bij hen kunt u altijd terecht voor informatie aangaande de Nieuwe Kerk.

Mocht u een of meerdere keren dienst willen doen, kijk dan op het rooster voor welk evenement we nog vrijwilligers nodig hebben en meld u aan.
Dit kan ook via vrijwilligers@nieuwekerkzierikzee.nl
De coördinatoren maken de indeling, zodat u vervolgens op het rooster kunt zien welke personen er dienst hebben.
In het rooster staat alle beschikbare informatie van de activiteit zoals die bekend is bij de coördinator verhuur. U kunt gelijk zien wie de beheerder is en met welke collega's u gelijktijdig aanwezig bent.

© 2018. Stichting Nieuwe kerk Zierikzee. Alle rechten voorbehouden
Niets van deze site mag gekopieerd en/of verspreid worden zonder uitdrukkelijke toestemming van de rechthebbende
Ontworpen door G.M. Kampstra
Privacy verklaring